simfer

Simfer’de Ankastre Set Alana Mikrodalga’da Geçerli 700 TL İndirim

14 Aralık 2023 Yazar Buminc Ekibi 0

Ankastre konforunu ve şıklığını keşfetmeye hazır mısınız? Simfer, ankastre set kampanyasıyla mutfağınıza modern bir dokunuş sunuyor. Hem tasarımıyla hem de avantajlı fiyatlarıyla öne çıkan Simfer ankastre setleri, şimdi çok daha cazip!

700 TL Net İndirim Fırsatı

Sepetinize bir ankastre ürün eklediğinizde, ankastre mikrodalga kategorisinde geçerli net 700 TL indirim sepetinize uygulanacaktır. Mutfakta konforun ve tasarımın keyfini ucuza çıkarmak için hemen alışverişe başlayın!

Çift Alım Kampanya Koşulu

Aynı üründen iki adet alındığında kampanya koşulu sağlanmamaktadır. Unutmayın, kampanyadan en iyi şekilde faydalanmak için sepetinizi tek bir ankastre ürünle doldurun.

Hediye Kuponları Geçerli Değil

Kampanya kapsamında hediye kuponları kullanılamaz. Net indirim fırsatını kaçırmamak için doğrudan sepetteki avantajlara odaklanın.

Değişiklik ve Durdurma Hakkı

Simfer, www.simfer.com.tr üzerinden sunulan bu özel kampanyada koşullarda değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için düzenli olarak web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Simfer ankastre set kampanyasıyla mutfakta estetiği ve konforu bir araya getirin! Fırsatları kaçırmamak için acele edin, çünkü stoklarla sınırlıdır!

📞 Müşteri Hizmetleri: 0850 201 03 52

Simfer ile mutfakta şıklığın ve fonksiyonelliğin tadını çıkarın! 💫

İçeriği faydalı buldun mu?
EvetHayır